70 lecie szkoły

 

Z wielką przyjemnością informujemy, że  rok  2015  dla  Zespołu  Szkół Muzycznych w Legnicy jest rokiem  jubileuszowym

70 – lecia   Szkoły

 

Uroczystości jubileuszowe, odbyły się 27  listopada 2015r.

 

Harmonogram  obchodów:

godz. 10.00 – Msza św. w Katedrze pw. św. Piotra i Pawła  w Legnicy,

godz. 11.00 - Koncert organowy w Katedrze pw. św. Piotra i Pawła w wykonaniu  absolwentów  ZSMuz w Legnicy,

godz. 12.00 - Przejście uczestników uroczystości jubileuszowych do budynku Akademii Rycerskiej,

godz. 13.00 – oficjalne otwarcie zjazdu, powitanie absolwentów i gości w  budynku  Akademii Rycerskiej, spotkania klasowe absolwentów, nauczycieli  i gości w  budynkach szkoły -  Akademii Rycerskiej i budynku przy ul. Roosevelta.

godz. 17.00 - uroczystości jubileuszowe i koncert w  Hali  OSiR przy ul. Lotniczej 52

godz. 20.00 - Bal Absolwentów i przyjaciół ZSMuz. w Legnicy - Hotel Sękowski ul. Gliwicka 15 (możliwość rezerwacji noclegów z zaznaczeniem udziału w uroczystościach jubileuszowych 70-lecia ZSMuz w Legnicy).

 


PODZIĘKOWANIA

Z okazji uroczystości jubileuszowych 70 – lecia  Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy, które miały miejsce w dniu 27 listopada 2015r. pragnę złożyć Państwu serdeczne podziękowania za udział w uroczystościach.

Dziękuję uczniom, absolwentom, pracownikom i rodzicom naszej szkoły za włączenie się w organizację i przebieg obchodów uroczystości jubileuszowych. To zaangażowanie sprawiło, że dzień ten był wyjątkowy. Msza święta w oprawie muzycznej w wykonaniu uczniów i absolwentów, spotkania pedagogów z absolwentami, uroczystość powitania absolwentów w Akademii Rycerskiej, oficjalne uroczystości z udziałem  zaproszonych gości, wspaniały koncert z udziałem uczniów i absolwentów, bal absolwentów – to czas refleksji, wspomnień, wzruszeń, radości.

Dziękuję dyrektorom szkół oświatowych naszego miasta za tak liczny udział pocztów sztandarowych w uroczystościach jubileuszowych. Był to bez wątpienia historyczny moment dla Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy - pierwsza uroczystość w naszej szkole z udziałem pocztów sztandarowych.

Dziękuję lokalnym mediom i osobom zaangażowanym w dokumentowanie działalności szkoły, w tym naszych uroczystości jubileuszowych.

Dziękuję wszystkim za przekazane życzenia i gratulacje, przychylność i sympatię, za słowa doceniające wysiłek naszych uczniów, absolwentów i nauczycieli włożony w przygotowanie uroczystości.

Mam nadzieję, że dzień ten w odczuciu całego naszego środowiska szkolnego i Gości  był prawdziwym świętem Zespołu Szkół  Muzycznych w Legnicy.

 

        Z wyrazami szacunku,

Lucyna Huzarska

Dyrektor Zespołu Szkół Muzycznych

w Legnicy

 

 

 

 

 

  • Czytany 11885 razy
Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: