HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ KLASA KLARNETU I SAKSOFONU
- wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
- Wydrukuj Email
HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ
KLASA KLARNETU I SAKSOFONU
wtorek, 20 listopada 2018
08:30-09:00 spotkanie członków komisji
09:00-11:00 PRZESŁUCHANIA
11:00-11:15 konsultacje uczestników przesłuchań z członkami komisji
11:15-11:30 przerwa
11:30-13:30 PRZESŁUCHANIA
13:30-13:45 konsultacje uczestników przesłuchań z członkami komisji
13:45-14:45 przerwa obiadowa
14:45-16:45 PRZESŁUCHANIA
16:45-17:00 konsultacje uczestników przesłuchań z członkami komisji
17:00-17:15 przerwa
17:15-19:00 PRZESŁUCHANIA
19:00-19:15 konsultacje uczestników przesłuchań z członkami komisji
KLASA KLARNETU I SAKSOFONU
wtorek, 20 listopada 2018
9:00-11:00 - PRZESŁUCHANIA |
|||
1. |
JULIA MŁYNARCZYK |
Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy |
|
2. |
EMILIA WIERZBICKA |
Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy |
|
3. |
OLIWIA LUBIENIECKA |
Zespół Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Wałbrzychu |
|
4. |
JULIA KUNERT |
Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu |
|
5. |
WERONIKA PIOTROWSKA |
Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu |
|
6. |
JOANNA JAGIEŁŁO |
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu |
|
7. |
MARTYNA BIESZCZAD |
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu |
|
8. |
KINGA RICHTER |
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu |
|
11:00-11:15 konsultacje uczestników przesłuchań z członkami komisji |
|||
11:15-11:30 przerwa |
|||
11:30-13:30 - PRZESŁUCHANIA |
|||
9. |
ZOFIA WIORA |
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach |
|
10. |
BŁAŻEJ JĘCZMIONKA |
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. W Jastrzębiu Zdroju |
|
11. |
REMIGIUSZ BEKIERZ |
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Karola Szymanowskiego w Katowicach |
|
12. |
WERONIKA CICHY |
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Karola Szymanowskiego w Katowicach |
|
13. |
ERYK OLIWA |
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Karola Szymanowskiego w Katowicach |
|
14. |
KAMILA OGŁOZA |
Zespół Szkół Muzycznych w Sosnowcu |
|
15. |
EWA BEŁC |
Samorządowa Szkoła Muzyczna II st. w Skierniewicach |
|
13:30-13:45 konsultacje uczestników przesłuchań z członkami komisji |
|||
13:45-14:45 przerwa obiadowa |
|||
14:45-16:45 - PRZESŁUCHANIA |
|||
16. |
ALEKSANDRA JAGIELSKA |
Zespół Szkół Muzycznych I i II st. Rudzie Śląskiej |
|
17. |
MIŁOSZ SZCZOTKA |
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej |
|
18. |
MARTA WAJDZIK |
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej |
|
19. |
LUDWIK BODZIANOWSKI |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi |
|
20. |
DOMINIK GRINWALD |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi |
|
21. |
BARTOSZ GRZELAK |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi |
|
22. |
ZUZANNA ŁUSZCZYK |
Zespół Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Łodzi |
|
16:45-17:00 konsultacje uczestników przesłuchań z członkami komisji |
|||
17:00-17:15 przerwa |
|||
17:15-19:00 - PRZESŁUCHANIA |
|||
23. |
IZABELA ŻUBER |
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Ignacego J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim |
|
24. |
MARTYNA FRAJ |
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. Zduńskiej Woli |
|
25. |
NIKODEM KIRSZ |
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Pabianicach |
|
26. |
PAWEŁ DZIUK |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Bytomiu |
|
27. |
MAŁGORZATA WARMONS |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Bytomiu |
|
28. |
AGNIESZKA RABENDA |
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach |
|
19:00-19:15 konsultacje uczestników przesłuchań z członkami komisji |
|||
- Dział: Informacje praktyczne
- Czytany 935 razy