Informacje o 1,5 %

Szanowni Rodzice, Nauczyciele oraz wszystkie osoby zainteresowane wsparciem finansowym szkoły poprzez przeznaczenie 1,5% podatku dochodowego na Zespół Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Legnicy.
Dyrektor Zespołu Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Legnicy informuje, że nasza szkoła uczestniczy od kilku lat w ogólnopolskiej Akcji „Twoja Szkoła”, której organizatorem jest Fundacja ROSA KRS: 0000207472

Jak to działa?
„Każda placówka oświatowa biorąca udział w programie posiada indywidualny identyfikator. Wpisując go w zeznaniu podatkowym możesz przeznaczyć 1,5% podatku dochodowego właśnie na tą konkretną placówkę. W ten sposób pieniądze z 1,5% podatku trafiają do szkoły w której uczy się Twoje dziecko. Decyzja o tym, jaką szkołę wesprzeć, należy tylko do Ciebie.” Identyfikator Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy: 116979
 
Od roku 2012 dzięki Państwa wsparciu i przeznaczeniu 1%, a po zmianie 1,5%podatku dochodowego w ramach Akcji TWOJA SZKOŁA, Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy przeznaczył pozyskane środki finansowe na dofinansowanie zakupu instrumentów i komputerów.  
Serdecznie  dziękuję w imieniu swoim i kadry pedagogicznej.  
Mamy nadzieję, że na  wsparcie finansowe Rodziców i osób którym szkoła jest bliska, Zespół Szkół Muzycznych może  liczyć  również w tym roku.
                       

Z poważaniem.

Lucyna Huzarska
Dyrektor

Zespołu Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Legnicy

  • Czytany 1554 razy
Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: