Sukces naszej uczennicy! Łucja Zyber na podium ogólnopolskiego konkursu
- Dział: Sukcesy uczniów
Z dumą informujemy o kolejnych osiągnięciach Gabriela Synowca, ucznia klasy 3 (czteroletniego cyklu nauczania) Szkoły Muzycznej I stopnia. Gabriel w ostatnim czasie zaprezentował wysoki poziom artystyczny, zdobywając uznanie jurorów na dwóch prestiżowych festiwalach o zasięgu międzynarodowym.
„Jestem wychowywana przez babcię”, „Jestem w rodzinie zastępczej”, „Zmieniałam dom dwa razy”, „Jestem kimś, kto nie lubi pytań o rodzinę”...To nie są tylko odgrywane role.
Mamy ogromną radość poinformować o sukcesach naszego ucznia, Mieszka Giermasińskiego (klasa I, Szkoła Muzyczna I stopnia, cykl 4-letni). Mieszko w ciągu zaledwie kilku dni wywalczył wysokie miejsca na dwóch prestiżowych festiwalach o randze ogólnopolskiej. Młody artysta kształci swój talent pod czujnym okiem nauczyciela prowadzącego, pana Zbigniewa Piotra Woźnego.
Z dumą informujemy o kolejnym wybitnym osiągnięciu uczennicy naszej szkoły. Cecylia Walczak, utalentowana flecistka z klasy II Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia, zdobyła pierwsze miejsce w grupie piątej podczas IV Ogólnopolskiego Konkursu Instrumentalnego „Virtuoso!”.
Z wielką dumą informujemy o wyjątkowym sukcesie artystycznym naszego ucznia, Pawła Pachuckiego z klasy III w. SM II stopnia (klasa śpiewu mgr Beaty Pazio-Grygiel).
20 kwietnia 2026 roku Gorzów Wielkopolski stał się stolicą fletu. W prestiżowych wnętrzach sali kameralnej Filharmonii Gorzowskiej odbył się XIV Ogólnopolski Konkurs Fletowy, zorganizowany przez PSM I st. im. W. J. Ciesielskiego.




